Akülü Araç Tamiri

Akülü Tekerlekli Sandalye Şehir İçi Hizmetlerimiz

Firmamız başkent Ankara olmak üzere bütün illere bütün tekerlekli sandalye modellerinin satış hizmetini sunmaktadır. Ayrıca firmamız öncelikli olarak müşteri memnuniyetini prensipli bir ilke haline getirmiştir. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmetleri en iyi şekilde sizlere sunmak için yoğun bir çalışma temposuyla hizmetlerini sürdürmektedir. Ayrıca şehir içinde akülü tekerlekli sandalye alımlarında elden teslim yapıyoruz. Firmamız ülkemizde yaşayan müşterilerimize İnternet üzerinden ya da telefondan sipariş ettikleri ürünleri bizzat götürüp teslim ediyoruz. Duyarlı bir şekilde müşterilerimizin hastalarını evde yalnız bırakamaması ve ulaşım problemi yaşamamaları için bu hizmeti sağlıyoruz. Firmamız bulunduğu şehir içerisinde yer alan müşterilerine evlerinde teknik servis imkânı sunmaktadır. Ayrıca tüm ilçe ve beldeler bu hizmete tabidir. Firmamız tarafından verilecek teknik hizmet telefon görüşmesi sonrası eğer arızanın yerinde çözülemeyecek durumu olursa firmamız teknik servis işlemlerini bakım ve hizmet servisimiz bünyesinde devam edecektir. 

Üretim alanımız basketbol tekerlekli sandalyesi, dans ve teniz sandalyeleri gibi ürünler yer almaktadır. Firmamız sizlere en kaliteli Akülü ve aküsüz standart tekerlekli sandalye modellerini sunmaktadır. Firmamız kendi sektörünün ülkemizde en çok tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır. Bunun temel sebeplerinden biri müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olmak ve sattığı tekerlekli sandalye ürünlerinin birinci sınıf kaliteye sahip olması ve ürünlerinin uzun ömürlü olmasıdır. Firmamız müşterilerine oldukça önem veren ve kendi içerisinde öncelikli olarak müşterilerin memnuniyetini düşünen bir yapıya sahiptir. Firmamız kendi müşterilerinin yorulmaması ve hastalarını evde tek bırakmaması için sipariş verdikleri ürünleri kapıya kadar teslim ederek iyi bir hizmet sunmaktadır. Sektörde uzun süredir yerini koruyan ve sektörün öncü şirketlerinden biri haline gelen firmamız oldukça başarılı bir hizmet sağlayarak müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Son zamanlarda ürettiğimiz ve satışını sunduğumuz kaliteli ürünlerimiz ülkemizin dört bir yanından güzel tepkiler almıştır. Firmamızın ürünleri son derece kaliteli ve uzun ömürlü olduğu için bugüne kadar firma olarak herhangi bir şikâyet almadık. 

Firmamız kurulduğu ilk günden beridir. Üretimini yaptığı tekerlekli sandalyeleri en kaliteli şekilde ve en uygun fiyata müşterilerine sunmaktadır. Firmamızın hizmetleri de genel olarak müşterilerimiz tarafından beğenilmektedir. Firmamız bünyesinde hizmet veren personellerimiz işinde usta ve sektörde uzun yıllardır hizmet veren kişilerden seçilmiştir. Sizler evlerinizden herhangi bir şekilde yorulmadan otururken ürünlerinizi sizlere en güvenli şekilde teslim ediyoruz. Firmamızın sizlere sunduğu en güzel hizmet sayesinde siparişini vermiş olduğunuz ekipmanları ya da teknik ürünleri sizlerin kapısına kadar getiriyoruz. Firmamız sizlerin yorulmaması için herhangi bir teknik aksaklık durumunda sizin olduğunuz adrese gelerek ekipman yatak ya da tekerlekli sandalyeleri tamir edebilmektedir. Olağanüstü durumlarda ekipmanlar ya da almış olduğunuz ürününüz evinizde tamire uygun değilse profesyonel personellerimiz tarafından taşınarak firmamızın merkezinde tamir edilip sizlere teslim edilmektedir. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına ülkemizin 81 iline tekerlekli sandalye satışlarımız ve motorlu, motorsuz yatak satışlarımız devam etmektedir. Firmamız bünyesinde imal edilen ürünlerin ham maddeleri ve temel malzemeleri Almanya menşeili olup kaliteli ve uzun ömürlü yapısıyla müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır. Firmamızın sizlere sunduğu en önemli hizmetlerden biri de herhangi bir problem yaşadığınız anda sizlerin kapısına teknik servis ekibimizi göndererek ürünlerinizin incelemesi yapılır ve tamirat işlemleri yerinde yapılır. Aksi durumlarda firmamız tarafından ekiplerimiz gerekli gördükleri ürünlerin değişim süreçlerini ya da değişmesi gereken ekipmanlarını alıp merkezimize getirerek sizlere en uygun şekilde değişim sürecinde yardımcı olurlar. Ülkemizdeki bütün illeresatışlarımız sürdüğü gibi ülkemizin her noktasına üretmiş olduğumuz en yüksek kaliteye ve teknolojiye sahip olan akülü tekerlekli sandalyeleri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizim için öncelik sizlerin ürünlerimizden memnun kalmasıdır. Bu ilkeyi benimseyen bir yapıya sahip olduğumuz için değerli müşterilerimiz tarafından hizmetlerimiz teşekkür ve takdirler almaktadır. Sizlere en iyi şekilde hizmetlerimizi sağlayabilmek adına yeniliklere açık yapımız ile kendimizi geliştiriyor ve sürekli olarak firmamızı bilgi ve deneyim konusunda güncelliyoruz. Yeniliklerin takipçisi ve teknolojinin verdiği güzellikleri en iyi şekilde değerlendiren firmamız vizyon ve misyon açısından oldukça önemli adımlar atarak kendi sektörünün öncü şirketleri arasında yer alarak sektöründeki birçok firmanın gelişimine katkı sağlamaktadır. 

Firmamız sizlere en iyi şekilde hizmetlerini sunmak için gece gündüz demeden 24 saat hizmetinizdedir. Sizlerin en iyi şekilde tedavi süreçlerini atlatması için en kaliteli tekerlekli sandalye modellerini en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz. Firmamız bünyesinde satışı yapılan ürünlerin birçoğu Alman menşeili olup en kaliteli markalar tarafından üretimi sağlanmıştır. Firmamız bünyesinde üretimi yapılan ürünler, sektöre yıllarını vermiş mühendisler ve diğer profesyonel ekiplerimiz tarafından üretilmekte ve sizlere en uygun şekilde sunulmaktadır. Firmamızın kaliteli hizmetleri ve uygun fiyatlı ortopedik medikal ürünlerini ve ekipmanlarını görmek için internet sitemizi ziyaret edin. 

 

Yükleniyor...