Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Akülü Sandalye

Akülü Tekerlekli Sandalye 

Medikal firması olarak ana merkezin Başkentimiz Ankara’da olmasının yanı sıra ülkemizin 81 şehrinde de akülü tekerlekli sandalye ve engelli vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu bütün medikal ürünleri ve ekipmanların satışlarını yapmaktayız. Şu an ki yazımız ise Antalya’da ikamet eden vatandaşlarımıza satışını yapmış olduğumuz medikal ürünler ve akülü sandalye markaları hakkında bilgi vereceğiz. 

Meyra Optimus 2 Model Akülü Sandalye

Bu ürünümüz 12 kilometre hız kapasitesine ulaşabilmektedir. Ayrıca akü kapasitesi 55 amper deep cycle jel akü. Dış mekân için oldukça uygun bir kullanım koşuluna sahiptir. Dünyanın en iyi performansına sahip olan tekerlekli sandalye modelidir. Her koşulda maksimum performans ve güvenli sürüş sağlayan Meyra Optimus yüksek düzey bir tasarım ve güvenlik taahhüt etmektedir. Ayrıca uzun mesafeli sürüş ve dik yokuşlar için oldukça idealdir, 20 cm’e kadar olan kaldırım ve basamaklardan rahat bir şekilde geçebilmektedir. Ayrıca farklı oturma sistemi seçenekleri ile kullanıcıya maksimum konfor sunarak iyi bir ürün olduğunu ispatlamaktadır. Standart modelde her türlü opsiyona uyum sağlıyor olması için yuvalar bırakılmıştır. Ayrıca bu ürünümüz saydıkça bitmeyen özellikleri ile gelişmiş bağımsız süspansiyon sistemine sahiptir. 6km/s- 10km/s- 15km/s hızı ile üç farklı seçenek alternatifi bulunmaktadır. En çok tercih edileni 15km/s hız opsiyonudur. 80 amper jel akü standart boyuttadır. Ayrıca 80, 100, 110 ve 125 Ah akü alternatifleri mevcuttur ve ek ücrete tabidir. 38 – 50 cm arası kademeli olarak ayarlanabilen oturma genişliği standarttır ve ErgoSeat oturma sistemi ve yan korumalarla kombin edilebilir. 

 

Ergo star anatomik formlu oturma sistemi, manuel sırt ayarlamaları ve 50 60 cm oturma derinliği ile birlikte standartlara sahiptir. Bu özellik dışında çok fazla sayıda oturma sistemi opsiyonu da bulunmaktadır. Manuel sırt açısı ayar 0 dereceden 30 dereceye 10 derecelik artışlar ile yapılabilir ve standarttır. Ayrıca elektrikli sırt açısı ayarı -10 dereceden 50 dereceye kademesiz olarak yapılabilir ve opsiyoneldir. 15 derece kademesiz olarak ayarlanabilen manuel tilt standarttır. 15 kademesiz olarak ayarlanabilen elektrikli tilt opsiyoneldir. Ayrıca ürünün sürüş stili programlanabilir özelliğe sahiptir. 

Ayrı ayrı programlanabilir sürüş özellikleri ile hem iç hem dış mekân kullanımında, kullanıcı tarafından özelleştirilebilir. İç mekân kullanımını da mümkün kılabilmek için yüksek manevra kabiliyeti ve küçük dönüş yarıçapına sahiptir. Yan korumalar ve yumuşak pedli kol dayama yerleri çıkartılabilir ve açısı ayarlanabilir, bu özellikler standarttır. Yükseklik ayarlaması opsiyonel bir biçime sahiptir. Ayrıca bacak dayama yerlerinin yüksekliği ayarlanabilir ve çıkartılabilir, bu özellikler standarttır ayak koyma yerleri iki parçalıdır ve katlanabilir bu özellikler standarttır. Derinliği yüksekliği ve açısı ayarlanabilir ayaklıklar opsiyoneldir. 

Eşsiz bir performans ve çok yönlü bir kullanım deneyimine sahip olabilmek için R-net teknolojisi ile kullanıcılara teslim edilebilir. Bütün sürüş ve aydınlatma sistemini kontrol edebiliyor olan R-net teknolojili LED ekranlı joystick modülü standarttır. Ayrıca ürünümüzün daha kapsamlı bir joystick seçenekleri de bulunmaktadır. Joysitck modülünün derinliği ayarlanabilir ve standarttır. Ayrıca yükseklik ayarı yapılabilen ve çıkartılabilen joystick modülü de opsiyoneldir. Üretiminde kullanılan high-end malzemeler arttırmak için tekerlekli sandalyeye kolayca adapte edilebilen çok sayıda opsiyon barındırmaktadır. Özel isteğe bağlı olarak opsiyonlar, ölçüler ya da seçenekler 2 ve 4 hafta da kişiye özel olarak üretilip teslim edilmektedir. Ürünümüz Almanya menşeilidir. Yükseklik ayarlı yan destekler bulunmaktadır. Çıkartılabilir ayaklıklar, ergonomik sırt ve oturma koltuğu, mekanik 4 kademeli ayarlanabilir sırtlık denge tekerli, 6km/s hız.

 

Ottobock B400 Junior

B400 Alman menşeili olan bu ürünümüz kalite anlamında oldukça üst düzeydedir. B400 Junior yardımı ile çocuğunuz dar koridorlardan kolay bir şekilde geçebilir, masaya oturabilir ve dar alanlarda manevra yapabilir, B400 junior çocuk akülü tekerlekli sandalye modelimiz Alman malı olup sınıfının en iyilerindendir. 

B400 Junior Yüksek Standart Özellikler

Manevra kabiliyeti: 360 derece keskin dönüş kabiliyeti sayesinde çocuğunuz en dar alanlarda rahat bir şekilde dönüş yapabilmektedir. 

Rampa çıkma özelliği: 12- 14 derecelik rampaları rahatlıkla çıkabilir. Güçlü fren sistemi rampanın bir bölümünde aracı durdurduğunuzda güvenli duruş sağlar. Aracın arkasında bulunan 2 küçük teker rampa çıkışlarında aracın arkaya doğru devrilmemesi için ek önlem sağlamaktadır. Ayrıca dar alanlar da B400 junior asansör gibi alanlara çok rahat bir biçimde sığabilir ve manevra yapabilir. Bu durum aracın bina içinde rahatlıkla kullanılmasına olanak sağlar. Ürünümüz saatte 8 kilometre hız limitine ulaşmaktadır. Ayrıca 350 watt motor gücüne sahip olup 4 fırçalı Alman motoru barındırır. Ayrıca bu kaliteli ürünümüzün akü kapasitesi: 2x63 amper olmakla birlikte kumanda VR2 Joysticktir. Oturma genişliği 28 santim ile 40 santim arasında teleskobik bir şekilde ayarlanabilir genişliğe sahiptir. Ayrıca Junior koltuk özelliğine sahip olup, bu ürünümüz cüsse olarak çocuk ve zayıf cüsseli hastalar için uygun bir şekilde kullanılmalıdır. En dar alanlarda bile hızlı reaksiyon gösteren manevra özellikleri ile kolaylıkla dönüşlerini sağlayabilir. Yüksek ve esnek tekerlekleri sayesinde asansör ve dar koridorlarda anlık dönüşler yapılabilir. Ürünümüzü alıp test eden birçok müşterimiz üründen oldukça memnun kalmış ve piyasa da ürünümüzden bütün müşterilerimiz bugüne kadar memnun kalmıştır. Ürünlerimiz ve özellikleri hakkında bilgi almak için bizi aramayı unutmayın.

Yükleniyor...